آهنگ هايي که امروزه درون ماشينا پخش ميشه شنيدين؟ نظرتون چيه دربارشون؟

اکثر اين آهنگها از عقيده خودم چندان محتواي جالبي ندارن اما خب همه جا پخش ميشن و همه هم ميشنون

سوالي که به هستي مياد اينه که دقيقا چرا ملت ما بايد چنين آهنگهايي رو بشنون؟آهنگ هايي صرفا فقط يه ريتم دلشاد دارن و درونمايه به صفر و حتي منفي! تمايل ميکنه.

همه ما هر روزه براي برطرف کردن نياز هاي بدن خوراک ميخوريم.همونطور که کل ميدونيم کيفيت غذا روي بدن کارايي مستقيم داره.

موسيقي براي روح مانند غذاست. موسيقي هم روي روح چنين تاثيري داره.هر اندازه که به موسيقي هاي بي ارزش گوش نماييم ذهن و روحمون رو آلوده ميکنه.

البته اين چشمداشت نميره که همه يه نوع ويژه از اراده رو گوش داد. مثلا ما نميتونيم درون عروسي هامون عليرضا قرباني پخش کنيم.مساله مهم اينجاست که مردم در خلوت خودشون هم چنين آهنگ هايي رو ميشنوند.

خب اکنون که سوالي که پيش مياد اينه که موسيقي خوب دقيقا چطوريه.

از عقيده من برخلاف چيزي که بين افراد هستي داره هيچ سخيف يا خواننده اي بر ديگري برتري نداره.

درواقع من معتقدم موسيقي اي خوبه و ارزش شنيدن داره که بتونه يه مفهوم و شناخت رو به شنونده منتقل بکنه، نشانه مخرب بر روح شنونده نداشته باشه.

الان شما همين خواست هايي که امروز توي جامعه شنيده ميشن رسيدگي کنيد، متن و شعرشون رو بشنويد و بهشون انديشه کنيد.چند درصدشون محتواي تندرست و لذت بخشي دارند؟ جداي از ريتم و يا هر چيز ديگه.

جورج لوکاس در کتاب زيبايي شناسي نوشته:

هنر از حيات هر روزه بر مي آيد، بعد بايد به احتياج هاي انساني حيات پاسخ دهد. ادامه مطلب.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانستنی های دزدگیر اماکن و ساختمان ها Shonda پرواز را به خاطر بسپار رادیکال 24 forosh mobleman fazaye baz تازه ترین اخبار اختصاصی طراحی سایت و سئو فروشگاه اينترنتي دکوراسيون داخلي